.

.

1 Pcs zwierzęta pies kot grzebień 360 stopni obrót masażu obrotowy trwałe narzędzia do pielęgnacji psów 2018ing

1 Pcs zwierzęta pies kot grzebień 360 stopni obrót masażu obrotowy trwałe narzędzia do pielęgnacji psów 2018ing

€ 7.37
€ 6.00
Figurka produktu
Istniejący

1 Pcs zwierzęta pies kot grzebień 360 stopni obrót masażu obrotowy trwałe narzędzia do pielęgnacji psów 2018ing
Cechy :
Pet szczotka do pielęgnacji usuwa maty, sierść i brudu.
Obrotowa szczotka wygładzająca, łatwe do czyszczenia różnych miejscach nadaje się do długich i krótkie włosy
Prosta konstrukcja specjalnie zaprojektowany z komfortu-przyczepność i anti-slip uchwyt, co zapobiega dłoni i nadgarstka szczep bez względu na to, jak długo myć twojego zwierzaka!
Pet szczotka do masażu masaż dla swojego zwierzaka jest dobre dla zapobiegania skóry disease Massaging cząstki nie porysować pet, i zwiększenie krążenie krwi.
360 stopni obrót może pomóc grzebień miejsce, które są trudne do kontaktu.
Zauważ :
Rzeczywisty kolor może być nieco inny od obrazu ze względu na inny monitor i efekt świetlny 1x grzebień Wysyłamy na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO).Tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.Zamówienia przetworzone terminowe po weryfikacji płatności.Wyślemy paczkę z chin przez lotniczej poczta. Czas dostawy zależy od wysyłka przewoźnika, zwyczajów i Post w sklepie z przeznaczenia i innych czynników. najbardziej pakiety może być odbierane w 20 dni roboczych (4 tygodnie). Patrz poniżej czas dostawy zbiór ilościowego danych : Akceptujemy e-mail wniosków o zwrotów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy pojawi się przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt na powrotu przewodnik przed zwrócić go. Wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia. Jeśli przedmiot jest uszkodzony w 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat, lub oferują zwrot po otrzymaniu wadliwego elementu.Jeśli element jest uszkodzony po 3 miesięcy, nadal można odesłać go do nas. Wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową.

Dane produktu

Nazwa marki:
FangNymph
Numer modelu:
163381
Materiał:
Stainless Steel-

Najlepsza kategoria kwalifikowana