.

.

5X JEDX Oryginalnej Baterii Tylna Pokrywa Dla Huawei Honoru Przypadku Obudowy Drzwi Z Mocy Głośności Przyciski + Obiektyw Aparatu Wymiana części

5X JEDX Oryginalnej Baterii Tylna Pokrywa Dla Huawei Honoru Przypadku Obudowy Drzwi Z Mocy Głośności Przyciski + Obiektyw Aparatu Wymiana części

€ 5.81
Figurka produktu
Istniejący

New Arrival Oryginalna Gwarancja dla Huawei Honor 5 XPokrywa baterii Back Door Obudowapochodzi z pretective bańki ibezpieczne pakowanie Polu Kreskówkiwymień porysowany, złamane, stare BACK DOORkażdy element będą sprawdzane i w dobrym stanie przed wysyłkąduża ilość w magazyniedoskonałe usługi po sprzedażykompatybilny dla Huawei Honor 5 Xpakiet Zawiera : 1 x Bateria Drzwi Pokrywa dla Huawei Honor 5 Xpakiet Zawiera : 1 x dla Huawei Honor 5 X Z Powrotem Pokrywę Obudowypłatności-tylko akceptujemy zapłatę przez Aliexpress.-proszę mieć pewność, że wysyłka adres jest poprawny. będziemy tylko podążamy twój adres podany w płatności za przesyłkę.-międzynarodowe Nabywcy? proszę Zwrócić Uwagę :
należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie.zwroty-oferujemy 1 miesięcy Gwarancji.-jeśli otrzymał an nieprawidłowy, uszkodzone, uszkodzony, lub pozycja nie opisany, należy go zwrócić w ciągu 15 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie zakupu po tym okresie 15-day. proszę o kontakt przed zwrócić go.-powrotną wysyłkę jest odpowiedzialność kupującego, chyba że zwrotu jest wynikiem nasz błąd (na przykład, ci otrzymał niewłaściwy element). będziemy płacić za wysyłkę wymiana powrót do ciebie, jeśli wymianę jest wymagane.informacje zwrotne-będziemy ci informacje zwrotne, gdy zamówienie jest wykończenie.-negatywne opinie nie rozwiązuje niczego. jeśli masz problem z zamówieniem prosimy o kontakt z nami. jesteśmy zawsze gotowi do pracy rzeczy.skontaktuj się z Nami-skontaktuj się z nami za wszelkie uwagi, pytania lub sugestie, które mogą mieć, będziemy szczęśliwi, aby pomóc.-można skontaktować się z nami, pozostawiając nam wiadomość.

Dane produktu

Kolor:
Złoty, Srebrny, Dark Grey
Projekt:
Bar
Kompatybilny marka:
Huawei
Numer modelu:
For Huawei Honor 5X
Materiał:
Aluminium
Nazwa marki:
JEDX
Features:
Back Housing
Classification:
Mobile Phone Back Battery Cover
Color:
Black Silver Golden
Compatible with:
For Huawei Honor 5X
Commodity:
For Huawei Honor 5X back Cover
Free Ship:
with Valid Tracking Number
In Stock:
Available
Material:
Metal

Najlepsza kategoria kwalifikowana