.

.

10 Sztuk = 1 Worków Odchudzanie Naklejki Naklejki Slim Patch Odchudzanie Spalanie Tłuszczu Odchudzanie Pępek Łatka

10 Sztuk = 1 Worków Odchudzanie Naklejki Naklejki Slim Patch Odchudzanie Spalanie Tłuszczu Odchudzanie Pępek Łatka

€ 0.86
Figurka produktu
Istniejący

-1.18/piece opis :
100% nowy i wysokiej jakości
łatwy w użyciu i wygodny
idealny dla utraty wagi
użycie Kierunkachzastosuj jeden plaster każdy 48 godzin w celu zaleca następujące obszary : arm, brzucha, ramion, pleców lub hip. nie należy stosować więcej niż jeden plaster dziennie. The obszar, w którym można zastosować poprawki powinny być czyste i suche.jak Szczupła Łatka działa :
* najbardziej leki są przyjmować doustnie i dawkowanie odstępach czasu może być niewygodne. niektóre leki są częściowo zniszczone lub neutralized w żołądku, jelita lub wątroby przed dotarcia krwiobiegu. odpowiednio, a wyższe dawki jest potrzebne, aby zapewnić skuteczność, co z kolei może zwiększyć ryzyko skutków ubocznych.
* lekarzy na całym świecie wzywamy slim patche " " dostawy system przyszłości " " ponieważ została odkryta, że wysoka szybkość wchłaniania z wielu suplementów może być osiągnięty, gdy dostarczane przez skóry. powód do tego jest, gdy suplementy są dostarczane, oni są wchłaniane bezpośrednio do strumienia krwi, początkowo pominięciem wątrobę, żołądka i jelita. wynik może oznaczać aż 95% z coraz do komórek suplement, gdzie są potrzebne.
* odwrotnie, badania wykazały, gdy niektóre substancje są przyjmować doustnie, zaledwie 5% sprawia, że do komórki, gdzie są potrzebne. to dlatego, że żołądka, wątroby i układu pokarmowego excreting i discarding wiele substancji przyjmować doustnie.kolor : Pokaż jak zdjęcia
ilość : 10 sztuk
typ : Szczupła Łatka
rozmiar : jak pokazanopakiet zawiera : 10/1 worek/1 opakowanie x Slim łatkiuwaga :
1. Ze Względu na wielkość pomiary są ręcznie, więc nie może być 0.1-0.5 cal błąd
2. Please zrozumieć wyświetlania różnicy ze względu na naświetlaniu światłem lub komputera, więc nie mogę zagwarantować zdjęcia i prawdziwego koloru jest w 100% to samo. 

Dane produktu

Nazwa marki:
JETTING
Typ:
Odchudzanie poprawki
Waga netto:
23g
Numer modelu:
Slim patches
Typ artykułu:
Utrata masy ciała kremy
Item Type:
Weight Loss Creams
Unit Type:
piece
Package Weight:
0.023kg (0.05lb.)
Package Size:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Najlepsza kategoria kwalifikowana