.

.

Wysokiej jakości Dla czyste i świeże JDM naklejki Odblaskowe naklejki i kalkomanie fajne zmodyfikowane akcesoria

Wysokiej jakości Dla czyste i świeże JDM naklejki Odblaskowe naklejki i kalkomanie fajne zmodyfikowane akcesoria

€ 2.91
Figurka produktu
Istniejący

wysokiej jakości Dla samochodów naklejki i naklejki hellaflush fatlace fajne zmodyfikowane akcesoria funkcja : 1. Klej łatwo. instrukcja użytkowania : proszę używać środków do czyszczenia powierzchni przed stosuje się go na. Z klejem na plecach, tylko skórki i trzymać. wizualne materiału za pomocą 3 MScotchcal Wysokiej szary naklejki PCV, usunąć ślady, darmowe i łatwego usuwania, aby nie zranić powierzchni kleju. wodoodporny, absolutnie może być stosowany na zewnątrz. wspólnym pasty na samochód, telefon komórkowy, notebook, motocykl, deskorolka, sprzęt gospodarstwa domowego, szkło, walizki i tak dalej. HD zewnątrz tusze do drukarek atramentowych, nie drukowanie (drukowania precyzja jest nieco wyższa, ale to nie jest możliwe, aby korzystać z zewnątrz tusz tak często znikną 2-3 miesięcy). wszystkie zdjęcia za pomocą wysokiej rozdzielczości wektor map. w celu pobrania niskiej precyzji fuzzy sawtooth bitmap produkcji. jeden cutting edge spray, bez konieczności wykończenia. powierzchnia jest pokryta matowy tekstury samochodu folia ochronna, więcej zużycie i bardziej tekstury.
naklejki powiedzieć nie do gorsze, naklejki do przyłączenia się do plasuje kontroli.zróbmy sticker bomb .. wysyłka 1. Większość naszych ofert są promowane z BEZPŁATNĄ WYSYŁKĄ (wybranych krajów) pocztą lotniczą, zazwyczaj PONIŻEJ 2 KG.
2. Jeśli potrzebujesz pilnie produktu, skontaktuj się z nami jak najszybciej, pozostawiając nam wiadomość, my wypracować szybką dostawę dla ciebie!
3. jeśli nie otrzymasz paczki przekroczyć limitu czasu, skontaktuj się z nami bezpośrednio i proszę nie otwierać obudowy, postaramy się jak najlepiej, aby śledzić najnowsze śledzenia
szczegóły dla ciebie.
4. W celu zapewnienia otrzymaniu zamówienia z podatkiem wolnego lub niższym podatku od importu, będziemy zadeklarować ją jako " prezent " z niską wartością, jeśli wszelkie opłaty przywozowe lub opłaty są
nabywcy odpowiedzialnością. płatność : akceptujemy alipay tutaj. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności. gwarancja i Gwarancja : kupić z ufnością! jeśli nie jesteś zadowolony, gdy otrzymasz swój przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 14 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy.

Dane produktu

Nazwa marki:
UNOACAR
Typ:
Klej naklejki
Projekt:
Słowa
Model:
Inne
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała
Długość produktu:
15cm
Pozycja szerokość:
5cm
Pozycja wysokość:
0cm
Pozycja średnicy:
0inch
Is_customized:
Tak
Opakowanie:
Nie pakowane
Rodzaj naklejki:
Kreatywne naklejki
Kategoria:
Naklejki
Typ artykułu:
Naklejki
Rodzaj materiału:
sticker

Najlepsza kategoria kwalifikowana