.

.

Hotselling Vintage New Design soczewki Steampunk gogle EDM okulary Gothic Punk Cosplay gogle okulary Retro spawania Halloween

Hotselling Vintage New Design soczewki Steampunk gogle EDM okulary Gothic Punk Cosplay gogle okulary Retro spawania Halloween

€ 4.94
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

Uwaga : ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. Dziękuję!
Stan przedmiotu : 100% nowy i wysokiej jakości
Materiał : plastik, szkło, gumką
Kolor : jak pokazano
A niezbędne akcesoria dla Steampunk's szafa
Pochodzi z gumką dla doskonalym montażu, i oczkami na bokach przynosi fantastyczne wygląd. ramy wykonane z wysokiej jakości twardego powlekane z tworzywa sztucznego, które sprawia, że rocznika uczucie.
Pakiet zawiera : jeden Steampunk gogle Uwaga proszę : 1. proszę przeczytać mój tabelę rozmiarów starannie, który może być różny od lokalnym.
2. nie może być niewielkie różnice w kolorach ze względu na efekt oświetlenia podczas pobierania zdjęć lub oferent's ustawień monitora. Jesteśmy projektanta. wszystkie z tych Shaper został zaprojektowany przez naszego menedżera. chociaż mamy tylko małych firm, ale staramy się aby rzecz jest dokładnie tak, jak opisane lub nawet lepiej. Naszym celem jest, aby mieć dobry kupujący doświadczenie w naszym sklepie. Nasze produkty mają 100% rzeczywiste zdjęcia, ale nie może być różnica koloru waha się od różnych ekranie komputera. Nadzieję, że u może zrozumieć.
 
Instrukcja pomiar będzie mieć trochę różnicy, proszę potwierdzić swój rozmiar przed zakupem. napisz do nas, jeśli u mieć jakiekolwiek mylić dla rozmiaru.
Nie możemy gwarantujemy 100% naszą tabelę rozmiarów jest odpowiedni dla każdego. jeśli rozmiar talii jest między dwoma rozmiar, proponujemy wybrać duży rozmiar. Zdecydować dokładnie przed zakupem! Jeśli rozmiar nie nadaje się dla ciebie, będziemy ci odpowiednie zmiany! Naszym dzień roboczy jest od poniedziałku do soboty i od 9 do 8.
Przedmiot zostanie wysłany w 48 godzin. pozycja nie będzie wysłać podczas niedzielę i święta.
Jesteśmy zwrócić uwagę na zamówienie do ciebie w czasie, ale proszę nie martw się, jeśli okazuje się później, będziemy kontakt wysyłka firmy, aby pozostać w kontakcie z tobą. Prosimy o kontakt na 1st jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktów, nie otwiera jakaś spór lub złą informacje zwrotne przed skontaktowaniem się z nami, proszę wierzyć, że postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy dla ciebie!
Akceptujemy zwrot jeśli nie ma nic złego produktu i roszczenia musi być dokonana w ciągu pierwszej 7 dni po produkt otrzymał.

Dane produktu

Okulary typu:
Okulary
Typ artykułu:
Okulary
Płeć:
Mężczyźni
Styl:
Gogle
Nazwa marki:
SAYFUT
Szerokość obiektywu:
5cm
Numer modelu:
Goggles
Wysokości obiektywu:
5cm
Materiał soczewki:
Poliuretan
Rama materiał:
Plastikowe
Atrybut soczewki optyczne:
Fotochromowe
Nazwa działu:
Dorosłych

Najlepsza kategoria kwalifikowana