.

.

New Arrival Niestandardowy Projekt Schemat S1000RR 2015 Fairing Ciała Dla S1000 RR Nadwozie Zestawy

New Arrival Niestandardowy Projekt Schemat S1000RR 2015 Fairing Ciała Dla S1000 RR Nadwozie Zestawy

€ 506.07
€ 471.00
Figurka produktu
Istniejący

Standardowa Wysyłka : Zorganizujemy produkcję dla fairing kit w ciągu 24 godzin po otrzymaniu jasną zapłatę.
Czas produkcji wynosi zazwyczaj 14 dni bez złej pogody. Jeśli to złej pogody, wykończenie czas będzie 3-5 dni później niż zwykle.
Wysyłamy do Aliexpress' TYLKO adres. Prosimy upewnić się, że adres w Aliexpress jest dopasowany z twój wysyłka adresem zanim ty płacisz.
Cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować. Zazwyczaj deklarują 100-150 na fakturze, jeśli klienci nie zostawić żadnych wiadomości o deklarowanej wartość.(Uwaga : nie będziemy brać odpowiedzialności dla podatku lub straty, gdy fairing zestaw odbywa się przez klientów lokalnych zwyczaj lub zwrócone do ciebie nie go podnieść lub nie zapłacić podatek w czasie)
Będziemy pomóc klientom post pozycję przez China Post Lotnicza Parcel lub EMS według różnych krajów. EMS będzie zazwyczaj 16-24 dni, aby dotrzeć do klientów w krajach Europejskich, krajów Azji, USA, kanady, Australii I Nowej Zelandii. China Post Lotnicza Parcel będzie zazwyczaj 24-35 dni, aby dotrzeć do klientów w Federacji Rosyjskiej, niektórych krajach Azjatyckich, krajów Bliskiego Wschodu, Wschodniej krajów Europejskich, Krajów Afrykańskich, Chile I Brazylii. Ale ostateczna czas dostawy zależy od czasu, gdy niestandardowe zwolnić element lub klienta zakończyć import procedury. Powrotna Polisa : Wszystkie powroty akceptowane. Najbardziej być nowe, w oryginalnym opakowaniu.
Swoje powinien skontaktować się z nami w ciągu 30 Dni po otrzymaniu przedmiotu.
Zwrot podane jako Zwrot Pieniędzy lub Wymianę.
Powrotnej wysyłki zostaną wypłacone przez kupić.
Odpowiedź : Proszę zostawić nam 5 gwiazdek pozytywne opinie o całkowitej Szczegółowe Selling Ocena (DSR) z 5 gwiazdek po odebraniu elementu.
Prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem nam negatywną lub neutralną informacje zwrotne, komunikacja może rozwiązać 99.9% problemów, dbamy dla każdego klienta.
Jeśli zostawić nam jakaś neutralnej lub negatywnej informacje zwrotne bez komunikacji z nami, nie będziemy śledzić, aby rozwiązać problem dla ciebie.

Dane produktu

Typ artykułu:
Obejmuje & listew ozdobnych
Pozycja waga:
12kg
Motobike dodać:
Bmw
Pozycja wysokość:
60inch
Nazwa marki:
MOCOFAIRINGS
Rodzaj materiału:
Advanced ABS Plastic
Długość produktu:
80inch
Pozycja szerokość:
50inch
Nazwa modelu:
S10000RR 2015 2016

Najlepsza kategoria kwalifikowana