.

.

1/2/5/10 Pairs Chińskie Pałeczki Aluminiowe antypoślizgowe chopsitcks Zestaw Z Pudełko Złota Sushi Kotlet Kij Obiadowy (27 cm)

1/2/5/10 Pairs Chińskie Pałeczki Aluminiowe antypoślizgowe chopsitcks Zestaw Z Pudełko Złota Sushi Kotlet Kij Obiadowy (27 cm)

€ 2.70
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

1/2/5/10 Pairs Chińskie Pałeczki aluminiowe antypoślizgowe chopsitcks Zestaw Z Pudełko Złota Sushi Kotlet Kij Obiadowy (27 cm) zazwyczaj wysyłamy towary przez ekspresowej dostawy : DHL, potrzebuje 3-5 dni później, aby dotrzeć, jeśli statek do Europy, Ameryka północna, Austrlia, podczas gdy potrzebuje 5-7days do Azji, Ameryki Południowej i Afryki.jeśli podoba ci się produkt, prosimy zostawić pozytywne opinie, gdy pojawi się produktu. my dziękujemy i daje lepsze usługi następnym razem. jeśli nie spełniają z jakości, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta przed opuszczać negatywną informacje zwrotne, odpowiadamy was i rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe. A. Return/Zwrot zostanie przyjęty w ciągu 7 dni; skontaktuj się z nami na adres zwrotny
B. aby uniknąć dostawy stracił, zwrotu powinny być organizowane przez rejestracja airmail, wysyłek opłat zwrotu powinny być wypłacane przez kupującego.
C. należy dokonać poz zatrzymać pierwotnego stanu, Jeśli to robi? t fit na ciebie, akceptujemy tylko nie uszkodzone elementy.D. Please kiedy zwrócić towar nam powiedzieć, po pierwsze, i powrócić przez EMS, to możemy rozwiązać go szybko!drogi przyjacielu, my zazwyczaj obniżyć cenę na fakturze, aby uniknąć podatku, normalnie, usa nie jest problemem, ale z jakiegoś kraju, to jest trochę trudne, takich jak kanada, jeśli istnieje jakiś podatku pobierane przez rząd, klient powinien być odpowiedzialny za podatek (około 10 dolarów-20 dolarów), dziękuję!

Dane produktu

Kolor:
1pair, 2pairs, 5pairs, 10pairs
Typ sztućce:
Pałeczki
Numer modelu:
chopsticks
Nazwa marki:
flowerherd
Certyfikacja:
Fda,Lfgb,Sgs
Materiał:
Drewna
Funkcja:
Zaopatrzony,Ekologiczne
Ilość:
Jedna para

Najlepsza kategoria kwalifikowana