.

.

Nowe Zimowe Ciepłe Zwierzęta Pies Kot Zimowe Ubrania Płaszcz Odzież Puppy Ciepłe Kostium Odzież Dla Małych Psów Nowy

Nowe Zimowe Ciepłe Zwierzęta Pies Kot Zimowe Ubrania Płaszcz Odzież Puppy Ciepłe Kostium Odzież Dla Małych Psów Nowy

€ 3.33
€ 3.00
Figurka produktu
Istniejący

UWAGA : Proszę porównać szczegółów rozmiary z waszymi zanim kupisz!!! Użyj podobne ubrania porównać z wielkością.Nowe Zimowe Ciepłe Zwierzęta Pies Kot Zimowe Ubrania Płaszcz Odzież Puppy Ciepłe Kostium Odzież Dla Małych Psów nowy Dane techniczne : Materiał : Sherpa Odzież Długość : Normalny Kołnierz : Okrągły Dekolt Styl : piękny Kolor : Kawa; Khaki Rozmiar Tyłu Szyi Biust XS 7.48 "/19 cm 8.66"/22 cm 11.02 "/28 cm
S 9.06 "/23 cm 10.24"/26 cm 12.60 "/32 cm
M 11.02 "/28 cm 11.81"/30 cm 14.17 "/36 cm
L 13.39 "/34 cm 13.39"/34 cm 15.75 "/40 cm
XL 15.75 "/40 cm 14.17"/36 cm 18.50 "/47 cm Pakiet obejmuje : 1 pc pet ubrania  Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie? 
Mamy su Ggest ciebie spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar).

Dane produktu

Rozmiar:
Xs, S, M, L, Xl
Typ:
Psy
Wzór:
Stałe
Nazwa marki:
TAILUP
Sezon:
Zima
Materiał:
Sherpa

Najlepsza kategoria kwalifikowana