.

.

Mini cylindry pneumatyczne obustronnego dzialania Air Cylinder 40mm średnica 75mm skoku ze stopu Aluminium SC40-75 Makerele

Mini cylindry pneumatyczne obustronnego dzialania Air Cylinder 40mm średnica 75mm skoku ze stopu Aluminium SC40-75 Makerele

€ 24.10
€ 21.00
Figurka produktu
Istniejący

Mini cylindry pneumatyczne obustronnego dzialania Air Cylinder 40mm średnica 75mm skoku SC40-75 Makerele Opis produktu
Produkt pokaż
Wysyłka  Wysyłamy na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO).Tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.Zamówienia przetworzone terminowe po weryfikacji płatności.Wyślemy paczkę z chin przez lotniczej poczta.Czas dostawy zależy od wysyłka przewoźnika, zwyczajów i Post w sklepie z przeznaczenia i innych czynników. najbardziej pakiety może być odbierane w 20 dni roboczych (4 tygodnie).    Zwroty polityka Akceptujemy e-mail wniosków o zwrotów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.
Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy pojawi się przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt na powrotu przewodnik przed zwrócić go.
Wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia.
Jeśli przedmiot jest uszkodzony w 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat, lub oferują zwrot po otrzymaniu wadliwego elementu.
Jeśli element jest uszkodzony po 3 miesięcy, nadal można odesłać go do nas. Wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową.
Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienione polityk przy zamawianiu na aliexpress! Opinie Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę dać nam pozytywne opinie z 5 gwiazda przeglądu, który jest dla nas bardzo ważne. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli można zostawić swoje prawdziwe uczucie tutaj.
Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji lub naszych usług, prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś informacje zwrotne, my rozwiązać problem natychmiast, dziękuję! -17.44/lot -39.63/piece -72.16/piece -23.59/piece -6.26/piece -47.09/piece -24.90/piece

Dane produktu

Nazwa marki:
makerele
Typ:
Cylinder
Numer modelu:
SC40x75
Product Name:
Standard Cylinder
Action Type:
Double Acting
Fluid:
Air
Bore:
40mm
Stroke:
75mm
Pressure Rang:
0.1-0.9 MPa
Proof Pressure:
1.35 MPa
Material:
Metal
Magnet:
Without magnet

Najlepsza kategoria kwalifikowana