.

.

Motoryzacja Miękkie Wełniane Czuł Torba Organizator Schowek Bagażnika Samochodu Ognioodporne Rozmieszczenie Tidying Pakiet Koc Narzędzie 30*16*29 cm

Motoryzacja Miękkie Wełniane Czuł Torba Organizator Schowek Bagażnika Samochodu Ognioodporne Rozmieszczenie Tidying Pakiet Koc Narzędzie 30*16*29 cm

€ 9.38
Figurka produktu
Istniejący


 
Opis produktu
 
 
- opis -
dlaczego wybieramy czysta wełniane czuł jako materiału?
 
jak widać, najprawdopodobniej powierzchnię swojego samochodu wnętrze jest również to miękka felt.
bardzo miękkie, doskonale pasujący do uczucie swojego samochodu.
wykonane z czystego wełniany filcu, to bardzo przyjazne dla środowiska i blisko natury.
w porównaniu do bawełny, filc jest lepiej, aby zachować dobry kształt.
co najważniejsze, filc ma charakter do blokowania spalanie. It jest ognioodporne dla samochodu bezpieczeństwa.
 
materiał : Filc Wełniany
kolor : Szary
rozmiar : 30*16*29 cm (L * W * H)
wysokiej Jakości i Trwałe
 
pakiet Zawarte - -
1 sztuka 30*16*29 cm filc wełniany bagażnika samochodu organizatora
1. wysyłamy wszystkie zamówienia w ciągu 48 godzin po zakończeniu płatności. jeśli chodzi o jest więcej produktów na naszym magazynie, więc kiedy można spotkać się z niektórych produktów są niedostępne po umieszczeniu zamówienia, wystarczy dawca martw się, będziemy informować cię po raz pierwszy. mamy nadzieję, że można zrozumieć, dzięki, drogi.
2. Please sprawdzić, czy towary są w dobrym stanie i znak przed porodem człowiek liści. jeśli okaże się, że produkt jest utracone lub uszkodzone po drodze. należy podjąć zdjęć i niech dostawy mężczyźni potwierdzić go. potem pomoże ci niech przedsiębiorstwo żeglugowe cię zrekompensować. 1. Wszystkie towary zostaną dokładnie test przed wysyłką. postaramy się jak najlepiej, aby uniknąć problemów z jakością.
2. obiecujemy gwarancji dla jakości w ciągu 3 miesięcy, a my go naprawić bezpłatnie. The oddawanie wysyłki powinny być wpłacona przez klienta.
3. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, prosimy o kontakt z nami. będziemy dostarczać państwu satysfakcjonujące rozwiązanie. doceniamy swoją opinię bardzo. jak to zmotywować nam zrobić lepiej. jeśli masz jakiekolwiek pytania z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami w pierwszej kolejności przed wystawieniem negatywnej opinii. dziękuję z góry.

Dane produktu

Nazwa marki:
PHYUN
Rodzaj materiału:
Woolen Felt
Typ:
Bagażnik Box/Torba
Color:
Gray
Length:
30cm
Width:
16cm
Height:
29cm
Features:
Storage consolidation
Advantage:
High Quality and Durable
Feeling of hand:
Soft

Najlepsza kategoria kwalifikowana