.

.

Naciśnij ciepła maszyny drukarskiej kubek promocja rabat fabryka bezpośrednio sprzedaż maszyna do sublimacji kubki

Naciśnij ciepła maszyny drukarskiej kubek promocja rabat fabryka bezpośrednio sprzedaż maszyna do sublimacji kubki

€ 34.90
Figurka produktu
Istniejący

Naciśnij kubek ciepła i przeniesienia maszyna/Kubek druk DX-021 Maszyna wideo pracy, Pls otworzyć ten stronie internetowej : V.youku.com/v_show/id_XMTcx NDQ3 NTky.html Cyfrowy Kubek maszyna naciśnij Ciepła, Która może drukować kubki zrobić wielkie promocyjne produkty i robią idealne prezenty dla specjalne ludzi lub bliskich. Cechy :  Parametry : Stałe stali nierdzewnej spawane ramy, odporna na Zarysowania Podwójny wyświetlacz cyfrowy miernik : Zegar i Temperatury Temperatury Auto stablization : Regulacja temperatury ustawienie.Automatycznego timera/alarm count down : Regulowane ustawienia timera.Transfery od góry do dołu kubek.Wysokiej jakości kubek wrap : to może się zmieścić 11 uncja. I 15 uncja. Standardowy kubek.110 v/220 v; standardowa wtyczka. Napięcie : 110 v/220 v Moc : 300 w Podgrzewacz Rozmiar : 7.5-9.0 cm Zakres temperatur : 0-399 stopni Zakres czasowy : 0-999 sekund Waga brutto : 10.5 kg Pakiet rozmiar (cm) : 37 X35 X31 Procedura :
1. wydrukować obrazu trzeba i do transferu z papier przenikania ciepła następnie wykorzystują sublimacji sprzęt do transferu do to. Różne średniej transferu do i druku, czas, aby ciepła jest inny, włókien chemicznych, zastosowaniu czarna wstążka jedwabiu i wykorzystując płaskie 180 stopni Celsjusza z ironning maszyny, push dół do 20-30 sekund!
2 . Średni
Tkaniny, skóry, metalu, drewna, ceramiki, szkła, itp.
3. Characteristic
Obraz po przeniesiona będą jaśniejsze, genialny, stylowe.
Z hot temperatura może sublimacji atramentu destylacji i przenikać na powierzchni obiektu.
W związku z tym, obrazy mogą być trwałe, anty blaknięcie. Jak drukować cyfrowe zdjęcie na kubek : Podjąć zdjęć cyfrowych Drukuj go na sublimacji papier z sublimacji atramentu w drukarką Cięcia papieru obrazu do około 3 "x 8" rozmiar Wrap obraz stoi w sublimacji powlekany kubek Złożyć kubek w kubek naciśnij uchwyt na kubek Ustawionej temperatury do 180 ° C do 200 ° C Ustawić żądaną czas (waha się od 45 sek. do 2 minut. Dłuższy czas prowadzi do ciemniejszy wrażenie) Weź kubek, gdy zegar buzz Twój dostosować kubek odbywa się! Bardzo Proste : ) Uwaga :
1. jeśli chcesz zamówić maszyny, które mogą być stosowane w 110 Napięcia, proszę wyznaczyć na 110 v maszyna do nas, to będzie kosztować około tygodnia, aby zakończyć go.

Dane produktu

Nazwa marki:
digisix

Najlepsza kategoria kwalifikowana