.

.

Chiński Buddyzm Mosiądzu miedź Wealth Statua buddy Maitreya Pomyślny Słoń miedzi Dekoracji prawdziwe Mosiądzu

Chiński Buddyzm Mosiądzu miedź Wealth Statua buddy Maitreya Pomyślny Słoń miedzi Dekoracji prawdziwe Mosiądzu

€ 49.86
Figurka produktu
Istniejący

materiał Brąz Mosiądz
pochodzenie Chiny
styl Samo jak zdjęcia pokazujące
rozmiar
wysoka 15.0 Długa 14.0 Szerokość 8.0 (cm)
wysoka 6.0 Długa 5.5 Szerokość 3.2 (cm)
waga : 0.8 kg witaj w moim sklepie o Nas
czytaj więcej o, kim jesteśmy i co mamy oznaczają. mieć pewność o zakupie z renomowanej firmy z wielu zadowolonych i lojalnych klientów.już w wieku 7th, mistyczne Tybet był introducted do świata poprzez Chamagudao ”. nasza rodzina jest zarządzanie, Tybetański antique artware, thangkas i posąg Buddy, jak również religijne z Tybetu, chcemy, aby podzielić się ze światem przez Internet.
o chamagudao : Herbata-Jazda Drogi jest, że istnieją w Chinach 's południowo-zachodnich regionu, Ma Gang jako głównych środków transportu do prywatnego kanał jest międzynarodowym biznesie świecie najbardziej spektakularny naturalnej scenerii, kulturowe turystyki absolutnie najbardziej tajemniczy towarów linie, zawiera ona nie wspieranie rozwoju dziedzictwa kulturowego. herbata-Jazda Drogi w Syczuan-Tybet, Yunnan-Tybet Drogowego, dwa connect-Yunnan-Tybet, rozszerzenie do Bhutanu, Sikkim, Nepal, indie, aż do West, i Red Sea coast Zachodniej Afryce. Yunnan-Tybet utworzona w późnych szósty Cha Ma Starożytnej Drogi około wieku AD, od południowej Prowincji Yunnan, po dzisiejsze Dali i Lijiang, Shangri-la do Tybet, Lhasa bezpośrednie. niektóre z ponownego eksportu z Indii, tybet, Nepal, jest starożytnej Chińskiej i Azji Południowej regionie ważną handel tras.
tutaj jest chiński fengshui brąz wealth yuanbao pieniądze Jazda Pull kapusta szczęście pomnik, to jest w dobrym stanie, i został stworzony przez wykwalifikowanych rzemieślników w tradycyjnym stylu z drobnymi wyrobami rzemieślniczymi. jest to świetny kawałek cenne kolekcji, a cenne osobiste alter lub bardzo dobry prezent. the praca fizyczna jest bardzo dobrze z niesamowitą szczegółowo. nie przegap tej szansy, aby je zdobyć. życzę powodzenia!
uhonorowany Klientów : Zapraszamy do naszego sklepu i cieszyć się na zakupy w " Smile ". mamy okaże się, że być interesujące okazję do sprzedaży różne rodzaje kolekcje i za granicą w regularnych Antyki podstawa. mimo, że jestem tu nowy ale rozumiemy Uczciwości i Szczerze jest ważniejsze dla wszędzie.

Dane produktu

Nazwa marki:
HUARONGKANGYOU
Funkcja regionalna:
Chiny
Materiał:
bronze
Motyw:
Maskotka

Najlepsza kategoria kwalifikowana