.

.

Pielęgnacji skóry Silna Moc Pęknięcia Obcas Krem Stóp Obierania Popękane Dłonie I Stopy Suche Naprawy Skóry Anti CrackCream Leczniczych

Pielęgnacji skóry Silna Moc Pęknięcia Obcas Krem Stóp Obierania Popękane Dłonie I Stopy Suche Naprawy Skóry Anti CrackCream Leczniczych

€ 2.54
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

Korzyści-care obcasy i podeszwach stóp Heel Tastic :
-Jest łatwy w użyciu;
-Szybkie wyniki;
-Delikatny smak;
-Tylko naturalnych składników;
-The dreszcz skóry niemowląt.
Heel Tastic
Jeśli obcasy cierpią z powodu suchości i pękanie, i wszystkie środki są próbował przez ciebie nie daje żadnej wyniki, spróbuj nowy rewolucyjny narzędzie Heel Tastic.
Heel Tastic-jest naturalne lekarstwo, aby usunąć szorstkość skóry na obcasy i stopy. Jego wszechstronnych formuła kiedykolwiek zaoszczędzić od suche i popękaną skórę! Używać go codziennie do obszary skóry suchej, i nigdy nie będziesz nie wymagają oleju, kremu lub balsam!
Trzeba tylko uchwyt Kija Heel Tastic pięty i stóp, a wynik czeka na ciebie. W ciągu kilku dni skóry twoje stopy będzie gładka i zdrowe!!!
Teraz możesz zrobić swoje nogi w naturalny sposób i nie siły tarcia obcasy. Pielęgnacji skóry z obcasy i stóp Heel Tastic pomoże ci osiągnąć poczucie skóry niemowląt. Wysyłka :   Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Stóp
Typ:
Krem do stóp
GZZZ:
YGZWBZ
Certyfikacja:
GZZZ
Numer modelu:
Strong Power Crack Heel Cream
Waga netto:
50g
Kraj/Region produkcji:
Chiny
Numer certyfikatu:
as show
Składnik:
as show

Najlepsza kategoria kwalifikowana