.

.

4 sztuk INT Spark Plug L7T dla BM6A BMR6A WS6E WS7E BPMR6A WS7F CJ7Y W20MU L7TC M6 M7 BPMR6A dwa stroke piła łańcuchowa pola kosiarka

4 sztuk INT Spark Plug L7T dla BM6A BMR6A WS6E WS7E BPMR6A WS7F CJ7Y W20MU L7TC M6 M7 BPMR6A dwa stroke piła łańcuchowa pola kosiarka

€ 8.14
€ 5.00
Figurka produktu
Istniejący

Drodzy kupujący, może będziesz cieszyć się 3 elektrody długie życie świece zapłonowe! Liben Auto Części Industrial Co., LTD jest wiodącym spark plug badań, rozwoju, i produkcji firma z siedzibą w Chinach. Jesteśmy jednym z niewielu profesjonalne spark plug producentów, który został dostarczanie świat z zaawansowane i niezawodne świece zapłonowe od ponad 20 lat. Na podstawie wdrożenia nowych technologii, i lat doświadczeń obsługi klientów, liben jest zobowiązana do innowacji w spark plug przemysł, aby spełnić potrzeby naszych klientów.
Liben znajduje się w Jiang Cheng dzielnicy Przemysłowej Jiangmen City, Guangdong. O łącznej inwestycji 20 mln, i o powierzchni ponad 20,000 metrów kwadratowych, fabryka posiada nowoczesne warsztaty i nowoczesny system zarządzania, z silnym techniczne tle. Jesteśmy stale pracuje w celu zwiększenia produkcji przy zachowaniu wysoki poziom jakości.
Z wysoce zautomatyzowany zakład produkcyjny, nie jesteśmy jako zależna od pracy, jak jesteśmy na talent. Nasza firma posiada zatrudnia ponad 100 osób, o znacznej inżynierii, marketingu i techniczne talentów. Nasz personel jest entuzjazm, szczerość, i poświęcenie dla satysfakcji klienta, jest solidny fundament naszej firmy.
Liben dokonał niezwykły postęp i osiągnięć. Zdobyliśmy naszą miejsce jako silny i zaufanego marki, i zyskał uznanie na całym świecie nasze zobowiązanie do jakości i niezawodności. Nasz sukces jest napędzany przez naszych ludzi i ich zaangażowanie w obsłudze odpowiedzialnie, execute z doskonałości, i uchwycić nowych możliwości, w naszych ciągłych wysiłków, aby podnieść Liben jako lider w spark plug przemysł. WIZJA :
▶, Aby Stać Się profesjonalnym Spark Plug Producent z Potencjał i Zrównoważonego Rozwoju, i Przemysłu Wybitne Wpływ w Regionie.
▶ Do Produkcji Światowej Klasy Spark Plug jako Premier Dostawca w tej Branży.
▶ Naszych Klientów Zaufanie Liben jak Więcej Niż tylko Nazwa Firmy. To jest Renown jako Marki, które Konsekwentnie Zapewnia Niezawodne Produkty.
MISJA :
▶ #1 priorytetem jest Jakość, i Uczciwość jest Najlepsza Polityka.
▶ Innowacji Lepsze Produkty przynieść Spokojny Przy Użyciu Doświadczenia do Klientów.
▶ Pozwalając Pracowników dzielić Rozwoju Biznesu Wyniki, Tworzenie Wartości i Rośnie z Klientami Razem.

Dane produktu

Nazwa marki:
Int
Typ:
NICKEL
Część producent numer:
L7T
Wartości opałowej:
Średni
Kraj/region samochodów producenci:
CHINA
Materiał elektrody:
Normalne
Podstawy montażowej:
Dwarf płaskie
Kody odniesienia:
L7T
Inne numer części:
L7T
Numer części interchange:
L7T
diameter:
14 MM
reach:
9.5mm (3/8)
hex size:
3/4 (19mm)
gap:
028 (0.7mm)
heat range:
6

Najlepsza kategoria kwalifikowana