.

.

Pył Cleaner Szczotka Silny Odkażanie Kąpieli Szczotka Gąbka Płytki Szczotka Magia Silny Szczotka Akcesoria Kuchenne Narzędzia Do Czyszczenia

Pył Cleaner Szczotka Silny Odkażanie Kąpieli Szczotka Gąbka Płytki Szczotka Magia Silny Szczotka Akcesoria Kuchenne Narzędzia Do Czyszczenia

€ 1.40
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący

Jeśli Lubisz Ten Artykuł, Proszę Dodać Go Do "Listy Życzeń", jeśli Podoba Ci Się Nasz Sklep, Proszę Dodać Go Do "Listy Magazynu". oferujemy Dużego Rozkazu Duży Rabat, Jeśli Masz Jakieś Pytanie, prosimy o Kontakt Z Nami dziękuję bardzo!!!Pył Cleaner Szczotka Silny Odkażanie Kąpieli Szczotka Gąbka Płytki Szczotka Magia Silny Szczotka Akcesoria Kuchenne Narzędzia Do Czyszczenia Opis :
Materiał : PP + nano węglika krzemu
Kolor : Brązowy
Typ : szczotka do czyszczenia
Ilość : 1
Opakowanie wielkość : 20*18*4 cm
Temat : Domu, Ogrodu
Cechy :
1. Features : Emery i gąbki są połączone w jeden, zwiększenie tarcia, czyszczenia więcej siły. Skuteczne odkażanie, może być również używany jako kamień do ostrzenia, wielofunkcyjny. PP uchwyt, użytkowania nie zranić rękę, odporne na ścieranie i trwałe.
2. cechy : dwustronne czyszczenia, można wycisnąć wody.
3. wykonane z wysokiej jakości PP, PA Nylon i gąbki, to jest higieniczny i trwałe, making swój dom bardziej naturalne i piękne.
4. każde miejsce dotknięty przez dno, kształt gąbki szczotka może być blisko do podłogi, ściany lub inne miejsce, wał obrotowy projekt, składane z uchwytem, łatwy w użyciu, łatwe do czyszczenia.
5. trwałe, piękne, dobrej jakości, nadaje się do prezentów użytkowania, po odpowiedniej konserwacji, twoje produkty mogą cieszyć się przez wiele lat.
6. pokój dzienny, kuchnia, łazienka, sypialni, przedpokoju, nie zawsze jest to miejsce, gdzie trzeba te rzeczy.
7. nadaje się do wszystkich płytek i łazienka powierzchnie, okien i więcej.
Tabela Rozmiarów :
Opakowanie wielkość : 20*18*4 cm
Pakiet obejmuje : 1 * szczotka do czyszczenia
Uwaga :
Rozmiar pomiar instrukcja może mieć jakiś błąd, to jest w zakresie ± 1 cm, rzeczywisty rozmiar podlega rzeczywistego obiektu.
Ze względu na różny oświetlenie i warunki fotografowania, kolor obrazu może się różnić od rzeczywistego produktu. Proszę odnieść się do rzeczywistego produktu.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Kuchnia
Numer modelu:
Kitchen Cleaning Brush
Funkcja:
Ekologiczne
Styl:
Cleaning Brushes
Typ:
cleaning brush
Materiał:
PP nano silicon carbide
Type 9:
cleaning brush
Color:
Brown
Type 1:
Kitchen Tool
Type 2:
magic sponge
Type 3:
kitchen decontamination cleaning brush
Type 4:
Household Cleaning Tools
Type 5:
kichen accessories
Type 6:
dust cleaner
Type 7:
cleaning tool
Type 8:
cleaning

Najlepsza kategoria kwalifikowana