.

.

1 Pair fałszywe rzęsy 3D samoprzylepne niedrażniący antyalergiczny sztuczne rzęsy szybki łatwy do noszenia uroda makijaż narzędzia

1 Pair fałszywe rzęsy 3D samoprzylepne niedrażniący antyalergiczny sztuczne rzęsy szybki łatwy do noszenia uroda makijaż narzędzia

€ 1.96
Figurka produktu
Istniejący

2.49 Szt1.24 Szt3.36 Szt39.75 Szt71.11 Szt4.99 Szt1.99 Szt9.99 Szt
1 Pair fałszywe rzęsy 3 D samoprzylepne niedrażniący antyalergiczny sztuczne rzęsy szybki łatwy do noszenia uroda makijaż narzędzia Funkcja : Fałszywe rzęsy funkcja dobrej lepkości i pozwala nosić fałszywe rzęsy na około 3-10 sekund. Jest łatwy w użyciu i klej nie jest wymagane.
To nie jest łatwe do płatków lub sprawi, że alergiczne i może być noszone dłużej.
To jest wielokrotnego użytku i mogą być wykorzystywane do 7-10 dni.Środki ostrożności :
Nie zostawić smar lub cieczy na oczy przed użyciem, ponieważ będzie to miało wpływ na lepkości i skrócić czas użytkowania.
Wymienić go z zamienne taśma klejąca, czy to nie klei.
Po użyciu rzęsy, trzeba umieścić rzęsy powrotem do rzęsy box. Nie losowo umieścić go w przypadku przyklejony pył wpływa na stosowanie paski.Parametry :
Materiał : czarny linii łodygaLista pakowania :
1 para sztuczne rzęsy
1 para samoprzylepne paski
1 * rzęs naciskając płyta • Wszystkie elementy zostaną wysłane w ciągu 2 dni roboczych po zapłaty rozjaśnia. • wszystkie elementy zostaną wysłane za pośrednictwem pocztową, który zwykle trwa 15-35 dni, aby dotrzeć. • międzynarodowa wysyłka wymaga skomplikowane wysyłek procedury (takich jak obu krajów celne, stacje tranzytowe itp), również będzie efekt przez wiele czynników, takich jak święta, Warunki pogodowe itp, więc to będzie prawdopodobnie zająć więcej czasu dla swoje przedmioty do przyjazd na miejsca przeznaczenia. Dziękuję za zrozumienie na tej materii. • należności celnych przywozowych, wartości dodanej podatki i inne opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub koszty. kraj czas dostawy (poprzez Post Airmail) Płatność : • Akceptujemy Alipay, West Union, TT, przelew bankowy, QIWI portfel, Web Money, wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności. • płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia •, jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, Proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie płatności muszą być zakończona w ciągu 3 dni. • Klienta opinia jest dla nas bardzo ważne.

Dane produktu

Numer modelu:
false eyelashes
Materiał fałszywe rzęs:
Inne
Fałszywe rzęs craft:
Hand made
Fałszywe eyelashe typu:
Pełna strip lashes
Sztuczne rzęsy terrier:
Inne
Sztuczne rzęsy styl:
Naturalne długie
Fałszywe eyelashe długość:
1 cm-1.5 cm
Ilość:
1 pair
Rozmiar:
as the picture shows
Nazwa marki:
red dieny
Typ artykułu:
Fałszywe rzęs
Item:
natural false eyelashes
Drop Shipping:
support
Feature:
Self-Adhesive Non-Irritating False Eyelashes
Feature1:
No glue Fake Eyelashes
Feature2:
IF00597

Najlepsza kategoria kwalifikowana