.

.

Elektroniczne Akcesoria Torba Na Dysk Twardy Organizatorzy Słuchawki Kable USB Dyski Flash Podróży Etui Do Przechowywania Cyfrowych LH8s

Elektroniczne Akcesoria Torba Na Dysk Twardy Organizatorzy Słuchawki Kable USB Dyski Flash Podróży Etui Do Przechowywania Cyfrowych LH8s

€ 3.20
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

Elektroniczne Akcesoria Torba Na Dysk Twardy Organizatorzy Dla Słuchawki Kable USB Dyski Flash Podróży Etui Do Przechowywania Cyfrowych Opisz : 100% Nowy I Wysokiej Jakości
Materiał : 600*900 Starożytny reguły Nylon
Rozmiar : 22.6*3.5*15.7 cm/8.8 "* 1.7" * 6.1"
Kolor : Niebieski.
Pasuje do : kabel Ładowania, ładowanie skarb, dysk u, długopis
Zielony wodoodporny Pakiet Obejmuje : 1 pc kabel organizator case (kabel USB Słuchawki Długopis Baterie nie są dołączone)
Uwaga : proszę pozwolić 1-2 cm różni się ze względu na pomiarze ręcznym, dzięki (All pomiaru w cm, a należy pamiętać, 1 cm = 0.39 cal)
Jeśli Lubisz Ten Artykuł, Proszę Dodać Go Do "Listy Życzeń", jeśli Podoba Ci Się Nasz Sklep, Proszę Dodać Go Do "Listy Magazynu". oferujemy Dużego Rozkazu Duży Rabat, Jeśli Masz Jakieś Pytanie, prosimy o Kontakt Z Nami dziękuję bardzo!!! Wysyłka :   Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.

Dane produktu

Nazwa marki:
BUBM
Produkt:
Zestaw medyczny
Wzór:
Trójwymiarowy typu
Klasyfikacja:
Zestaw
Materiał:
Oxford
Wykorzystanie:
Podróży
Zalecana powierzchnia:
Salon
Grubość:
6 drutu
Formularz:
Trójwymiarowy typu
Funkcja:
Ekologiczne
Numer modelu:
Travel Case
Kształt:
Plac
Typ:
Torby do przechowywania
Specyfikacja:
picture show
Pojemność:
picture show

Najlepsza kategoria kwalifikowana