.

.

Dzieci Zabawki Do Kąpieli Dla Niemowląt Tidy Torba Z Siatki Kosz Przechowywania Przyssawki Łazience Zabawki Worek Do Przechowywania Kuchnia Organizator Netto Dziecko Zabawki kosze

Dzieci Zabawki Do Kąpieli Dla Niemowląt Tidy Torba Z Siatki Kosz Przechowywania Przyssawki Łazience Zabawki Worek Do Przechowywania Kuchnia Organizator Netto Dziecko Zabawki kosze

€ 14.35
€ 10.00
Figurka produktu
Istniejący

6.62 Szt11.73 Szt6.02 Szt25.34 Szt3.37 Szt8.99 Szt6.62 Szt6.59 Szt12.19 Szt5.45 Szt1 、 może przechowywać zabawki małe DZIECKO, i może również sklep dorosłych produkty do kąpieli. To jest również bardzo wygodne w użyciu jako podróży worek do przechowywania. Wodoodporna i szybko suche, worek do przechowywania jest najbardziej nadaje się do mokre łazienka, silne przeciwpoślizgowe frajerem, łatwy do powieszenia na płytki lub szkła na ścianie.
2 、 elastyczna i szerokie otwarcie torby pozwala przechowywać wiele małych przedmiotów! Można umieścić dziecko zabawki lub małe produkty do kąpieli w nim.
3 、 zrobić kąpielowy czas zabawy : Dzieci mogą grać z ich ulubione zabawki podczas kąpieli, i niech dzieci uczą się sklepu zabawki po kąpieli.
4 、 lepsze od przyssawki-o łącznej gospodarstwa moc 20lbs, ci nigdy nie będzie musiał martwić się o swoje zabawki do kąpieli uchwyt spada.
5 、 Make Czyszczenia Łatwe-nasze zabawki do kąpieli netto nie tylko utrzymuje prysznic bałagan, jest to także interaktywne zabawki do kąpieli.
Parametry :
Typ : łazienka wiszące torba
Waga : około 0.3 kg
Prania : przetrzeć wilgotną szmatką lub gąbką.
Rozmiar : : Ok. długość : 38 cm, szerokość : 36.8 cm, grubość : 1 cm
Oczek worka : Ok. długość : 35.5 cm, szerokość : 19.5 cm
Listę produktów :
1 * worek do przechowywania

Dane produktu

Kolor:
Elephant, Panda, Bear
Numer modelu:
Mesh Toys Bag
Klasyfikacja:
Zestaw
Kształt:
Okrągły
Wzór:
Trójwymiarowy typu
Funkcja:
Ekologiczne
Zalecana powierzchnia:
Łazienka
Nazwa marki:
monokweepjy
Typ:
Torby do przechowywania
Materiał:
Latex
Wykorzystanie:
Toys

Najlepsza kategoria kwalifikowana