.

.

Wodoodporna torba bagażu organizator kabel do transmisji danych USB drutu słuchawki długopis banku moc podróży worek do przechowywania zestaw przypadku cyfrowe gadżet

Wodoodporna torba bagażu organizator kabel do transmisji danych USB drutu słuchawki długopis banku moc podróży worek do przechowywania zestaw przypadku cyfrowe gadżet

€ 3.43
€ 3.00
Figurka produktu
Istniejący

Stan : 100% marka Kolor : czarny Materiał : nylon Rozmiar : L * W * H : 3x1. 23x6 cm Zawartość opakowania : 1 szt x worek do przechowywania Konwersji : 1 cal = 2.54 cm Ciepłe rada : proszę być przypomniał, że ze względu na efekty oświetlenia, jasności/kontrastu monitora ustawienia itp, nie może być pewne niewielkie różnice w tonacji barw witryny zdjęcie i rzeczywistej pozycji. Środek strony przedmiotów, 1 C M może być inny, twój miłego zrozumienie będą bardzo mile widziane. Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. w oparciu o dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich tropić liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie? 
Radzimy spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar).
4. czy można zadeklarować niższą wartość? 
Tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować $10-20 $ dla małych paczek (1-5 szt).

Dane produktu

Typ:
Torby do przechowywania
Kształt:
Plac
Klasyfikacja:
Zestaw
Wzór:
Mieszkanie typ
Wykorzystanie:
Podróży
Numer modelu:
NONE
Grubość:
6 drutu
Zalecana powierzchnia:
Za drzwi/na ścianach
Formularz:
Rolling typu
Funkcja:
Ekologiczne
Materiał:
Poliester
Pojemność:
11
Produkt:
storage bag

Najlepsza kategoria kwalifikowana