.

.

Przewód nylonowy Organizator Torba Case Torebka Może Umieścić Kable Ładowarki USB Flash Drive Zestawy Słuchawkowe 12*8.5 cm

Przewód nylonowy Organizator Torba Case Torebka Może Umieścić Kable Ładowarki USB Flash Drive Zestawy Słuchawkowe 12*8.5 cm

€ 1.17
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący

100% nowy z wysokiej jakości. wodoodporny nylon materiał. podzielony na 10 części. oszczędność miejsca i wielofunkcyjny. może zawierać rzeczy jak długopis, baterie, kable, słuchawki, małe narzędzia. łatwy do przenoszenia się i łatwe do przechowywania i organizowania spożywczych. zapobiec swoje towary od bycia w bałagan lub bycia porysowany. nie można go używać tylko do przechowywania karty zaczepienia i drobne narzędzia, ale również można używać go jako modny i potężny torebka/clutch bag, które sprawia, że nie do przenoszenia ciężkich lub zbędne bag.100 % brand new z wysokiej jakość. wodoodporny nylon materiał. podzielony na 10 części.
oszczędność miejsca i wielofunkcyjny. może zawierać rzeczy jak długopis, baterie, kable, słuchawki, małe narzędzia.
łatwy do przenoszenia się i łatwe do przechowywania i organizowania spożywczych.
zapobiec swoje towary od bycia w bałagan lub bycia porysowany.
nie można go używać tylko do przechowywania karty zaczepienia i drobne narzędzia, ale również można używać go jako modny i potężny torebka/sprzęgła torba, która sprawia, że nie torba do przenoszenia ciężkich lub zbędne.
dane techniczne :
kolor : Fioletowy, Niebieski, Czerwony, Różowy, Czarny, Pomarańczowy
rozmiar : 12*8.5 cm
materiał : wysokiej jakości nylonu
pakunek zawiera :
1 x Kabel Organizator Torba Przenośna
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.

Dane produktu

Typ:
Torby do przechowywania
Nazwa marki:
SAFEBET
Kształt:
Plac
Wzór:
Mieszkanie typ

Najlepsza kategoria kwalifikowana