.

.

500 sztuk/partia 500 ml Nowa Konstrukcja Z Tworzywa Sztucznego Napój Opakowania Torba Pokrowiec na Napoje Sok Mleka do Kawy, z Uchwytem i Otwory do Słomy

500 sztuk/partia 500 ml Nowa Konstrukcja Z Tworzywa Sztucznego Napój Opakowania Torba Pokrowiec na Napoje Sok Mleka do Kawy, z Uchwytem i Otwory do Słomy

€ 77.28
€ 73.00
Figurka produktu
Istniejący

Pojemność : Około 500 ml Rozmiar : Około 13x23 + 6 cm Pakiet zawiera : 500 sztuk Napojów Torby Do Pakowania Uwaga : Tylko worek,Nie zawierają słomy. 1. platformy obsługuje nabywców przez karta kredytowa, Web Money (WM), TT, Qiwi,Western Union przekazu portfel, brazylia Boleto, SOFORT bankowości itp.
2. o płatności lub platformy można również skontaktować się z nami. 1. proszę używać ważny adres odbioru i numer telefonu.Rosyjski kupujących Będzie wymagane odbiorcy pełna nazwa. 2. jeśli adres jest odległych obszarach wysyłka sposób, który wybrać, będziemy zmienić inny wysyłka sposób, coz, obszary oddalone opłata jest droższe, nadzieję, że zrozumienie! 3. jeśli nie można sprawdzić śledzenia informacji, prosimy o kontakt z nami. 4. nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku, podatek importowy i wręczać opłaty na miejsce przeznaczenia. 1. We serdecznie zaprosić państwa do zostawić nam Wszystkie 5 star Ocena pozytywne opinie, to będziesz po prostu wziąć ci 1 minutę, ale to 1 minuta ma niezwykle istotne znaczenie dla nas.
2. prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne. Będziemy pracować z wami, aby rozwiązać każdy problem aż jesteś zadowolony z nami. Dziękuję za zrozumienie!

Dane produktu

Typ:
Torby do przechowywania
Wzór:
Mieszkanie typ
Nazwa marki:
ETRSUNTECH
Kształt:
Plac
Formularz:
Torby kompresji typu
Wykorzystanie:
Napoje
Plastikowe typu:
Pe
Numer modelu:
LX0741
Zalecana powierzchnia:
Kuchnia
Materiał:
Plastikowe
Funkcja:
Ekologiczne
Klasyfikacja:
Sprężonego torby próżniowe
Grubość:
8 drutu
Pojemność:
500ml
Specyfikacja:
13cmx23cm
Produkt:
Storage Bags

Najlepsza kategoria kwalifikowana