.

.

MX25L3205 MX25L3205DM2I-12G 32 FLASH 1mbit 4 MSPI SOP-8 5 sztuk/Bezpłatne pocztowy

MX25L3205 MX25L3205DM2I-12G 32 FLASH 1mbit 4 MSPI SOP-8 5 sztuk/Bezpłatne pocztowy

€ 2.21
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

o NASObiecujemy : 1 : Produkcja tylko najlepsze dóbr konsumpcyjnych i zapewnić najwyższą jakość możliwe.2 : Dostarczyć towar do naszych klientów na całym świecie z prędkością i precyzją
Polityka Obsługi klientajesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mają, prosimy o kontakt z1 : zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.2 : tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.3 : Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta!4 : Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
nasze atuty1 : jesteśmy wszystkie własne zdjęcie, z odpowiedniej podaży2 : jakość produktu osiągnęła szereg certyfikacji3 : wspieramy różnych transportu, Hong Kong i Chiński pakiety pocztowe, EMS. DHL federal. UPS i TNT, może w pełni zaspokoić różne potrzeby kupującego.
I wierzymy,będziemy najlepszym partnerem informacje zwrotne
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne, proszę zostawić pozytywne i 5 gwiazdek, jeśli są zadowolone z naszych produktów i usług.jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem informacji zwrotnych nagetive. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.  

Dane produktu

Numer modelu:
MX25L3205 MX25L3205DM2I-12G 32mbit 4MSPI FLASH SOP-8
Napięcie zasilania:
V
Temperatura pracy:
standard
Rozpraszanie mocy:
W
Nazwa marki:
Si Tai&SH
Stan:
Nowy
Is_customized:
Tak
Typ:
Układy scalone logiczne
Pakiet:
SPO
Zastosowanie:
IC

Najlepsza kategoria kwalifikowana