.

.

Dwa Kanał! Realistyczne Pochwy Cipki Seks Oralny Obciąganie Masturbacja Kubek z Języka Zęby Głębokie Gardło Sex Zabawki dla Mężczyzn Masturbator

Dwa Kanał! Realistyczne Pochwy Cipki Seks Oralny Obciąganie Masturbacja Kubek z Języka Zęby Głębokie Gardło Sex Zabawki dla Mężczyzn Masturbator

€ 18.52
€ 11.00
Figurka produktu
Istniejący

Wykonane z wysokiej qualtiy medyczne TPE materiał, nietoksyczny i bez zapachu Super miękkie dla wygodnego użytkowania Realistyczne usta i głębokie gardło konstrukcja z miękkim zęby, język Easy clean i trwałe Dyskretnym opakowaniu O Pakiet
W celu ochrony prywatności, gwarantujemy wysłać swoje produkty w bezpiecznym stanie. Produkt zostanie zapakowany w air bag/żółty bubble koperty plastikowe, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportion.
O Gwarancji
Pełny zwrot pieniędzy, jeśli pozycja nie pasuje do opisu lub uszkodzony.
O Produkt
Wszystkie produkty są w 100% nowy, wykonalne i dokładnie sprawdzić przed wysłaniem.
Wszystkie produkty wykonane są z klasy Medycznej materiału, 100% bezpieczeństwa, nieszkodliwe dla organizmu, (to jest normalne, że zapach lekki zapach gdy najpierw otworzyć, ponieważ produkt został w zamkniętym pakiet dla miesięcy. Należy czyścić i suche go naturalnie, zapach zniknie wkrótce.)
O Transport
Wyślemy zamówienie w ciągu 5 dni roboczych. Czas dostawy będzie się różnić w zależności od różnych krajów i zostaną naruszone przez pogody, sieć publiczną wakacje i tak dalej. Jeśli zamówienie dosen nie recevied w zadeklarować czas, prosimy o kontakt z nami.
Co do jeśli spełniają produkt problem
Proszę używać produktu w zależności od produktu instrukcja pierwsze, jeśli nadal nie może go używać, prosimy o kontakt obsługa klienta w czasie, proszę nie otwierać spór do woli, wierzymy communiocation jest znacznie lepsza niż sporu.
O Czas Pracy
Ze względu na różnicę czasu, nie będzie opóźnienie w komunikacji, ale wiadomości będzie odpowiedź w ciągu jednego dnia roboczego. Prosimy o cierpliwość.
O Opinie
Traktujemy klientów jak naszych przyjaciół. Mamy nadzieję, że można sklep z nas z więcej szczęścia i mniej martwić. Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne, Proszę nie zapomnij zostawić nam 5-Star opinie.
Jeśli istnieją jakiekolwiek inne problemy, Kliknij na Pomoc : -4.54/piece

Dane produktu

Typ artykułu:
Wibratory
Certyfikat Jakości towaru:
3C
Rozmiar:
147mm/5.28in*57mm*2.2in
Nazwa marki:
umania
Numer modelu:
Male Masturbator
Typ:
G-spot
Obscene Obrazu:
Nie
Drogą płciową Sugestywne:
Nie
Materiał:
Tpe

Najlepsza kategoria kwalifikowana