.

.

14 sztuk 15 Kąt Drewna Przewodnik Pozycjoner Zestaw 6/8/10mm Ukośne Otwór Lokalizator Pozycjoner Wiercenia Bity jig Zacisk Do Obróbki Drewna K

14 sztuk 15 Kąt Drewna Przewodnik Pozycjoner Zestaw 6/8/10mm Ukośne Otwór Lokalizator Pozycjoner Wiercenia Bity jig Zacisk Do Obróbki Drewna K

€ 11.71
€ 10.00
Figurka produktu
Istniejący


Opis produktu :
Kute z naprawiono aluminium bloki, produkt nie będzie rdzy i uszkodzenia i może być stosowany na długie życie.
A 15°angle z nachylenia może być łatwo uzyskane na pokładzie, aby linki pomiędzy deski silniejsze i aby mebli piękniejsze.
To może szybko wymienić rozmiar 6,8, 10mm śruby bit.
Zwarta konstrukcja, łatwy do przenoszenia, jest niezbędnym narzędziem dla domu drewna DIY! zastosowanie : Nadaje Się do wszystkich rodzajów DIY drewna wykrawania.
Kolor : niebieski
Materiał : metal + plastikowe
Wiertło rozmiar : 6mm, 8mm, 10mm
Lista pakowania :
1 * pozycjoner
1 * klucz
2*6mm wiertła rękawem
2*8mm wiertła rękawem
2*10mm wiertła rękawem
1*6mm wiertło
1*8mm wiertło
1*10mm wiertło
3 * Limit pierścień
Tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
Uwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. Pomiaru dozwolone błąd jest +/-1-3 cm.
Wysyłka :
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.
Robimy ma gwarancji czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Powroty :
Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od otrzymania rzeczy dla każdego powód. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.

Dane produktu

Kolor:
Blue
Nazwa marki:
XProject
Typ:
Centrum wiertło
Materiał:
High speed steel
Diy akcesoria:
Hydraulika
Wykorzystanie:
Wiercenia drewna
Is_customized:
Tak

Najlepsza kategoria kwalifikowana