.

.

PS4 szczupła HUB dla wygodne z Sony Playstation 4 konsoli 1 USB 3.0 + 3 porty USB 2.0

PS4 szczupła HUB dla wygodne z Sony Playstation 4 konsoli 1 USB 3.0 + 3 porty USB 2.0

€ 8.30
€ 7.00
Figurka produktu
Istniejący

PS4 szczupła HUB dla wygodne z Sony Playstation 4 konsoli 1 USB 3.0 + 3 porty USB 2.0 Opis produktu Specyfikacja parametr :  
Dotyczy zakresu : nadaje się do PS4 Slim console.
Porty : 1× USB 3.0 + 3× USB 2.0
Rozmiar produktu : 11.97*35*3.92mm
Materiał : ABS Pakiet obejmuje : 1×PS4 Slim USB HUB Do naszych klientów 1. dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu i życzę miłego zakupy podróż. 2. pease prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania, odpowiadamy wiadomość w 24 godzin, proszę zachować cierpliwość. Nasz czas pracy jest : 09 : 00-22 : 00 (pekin, od poniedziałku do piątku), jeśli zostawić wiadomość w tym okresie, odpowiadamy wiadomość w 10 minut. 3. nie zostawić negatywną opinię bez kontaktując się z nami po otrzymaniu wadliwego produktu lub nawet nie otrzymują nic, to nie może pomóc, aby rozwiązać problem, skontaktuj się z nami, aby skargę, postaramy się jak najlepiej jesteś zadowolony. - Usługi i polityki w naszym sklepie
1. dostawa : Normalnie wyślemy zamówić w ciągu 36 godzin po dokonaniu płatności poprzez przez aliexpress, z wyjątkiem wakacji lub niektóre nieprzewidywalne powód, o czas wysyłki, proszę znaleźć wykres poniżej : 2. Rrefund i powrotu (1.for anulowane zamówień, zwykle aliexpress powróci pieniądze do swojego konta w 3 dni roboczych, mamy sprzedawca nie mają prawo do procesu pieniądze, więc pelase nie zrobić skargi do nas, to nie będzie pomocny, po prostu skontaktować się z aliexpress dla pomóc, to najlepszy sposób. (2.for wadliwego produktu, jeśli otrzymasz zamówienia, które dostał uszkodzone lub ma żadnego problemu jakości, proszę wziąć kilka zdjęć, lub wideo lepiej, a następnie skontaktuj się z nami, wrócimy pieniądze do ciebie lub wysłać ci nowe. (3.if nie otrzymać pakiet gdy ochrona końce, skontaktuj się z nami, będziemy pełny zwrot do ciebie zamówienie wyślij ci nowe. (4.if nie lubisz produkt, który nie mają problemu z jakością, możesz wrócić z powrotem i będziemy pełny zwrot do ciebie, ale nie będziemy pokrywa pocztowa. (5.we są bardzo witaj możesz nam kontakt przed otwarciem spór. 3. gwarancja : 6 miesięcy gwarancji dla wszystkich towarów. 4. We zaakceptować Wholsale i Dropshipping, prosimy o kontakt z nami.

Dane produktu

Z USB:
No
Nazwa marki:
OIVO
Kompatybilny Marka/Model:
Sony
Sony model:
PlayStation VITA
Numer modelu:
Only for PS4 Slim
Is_customized:
No

Najlepsza kategoria kwalifikowana