.

.

E27 7 W Możliwość Przyciemniania RGBW WIFI APP Sterowania DOPROWADZIŁY Inteligentne Żarówki AC85-265V Kolorowe Magia Światła Lampy dla Domu

E27 7 W Możliwość Przyciemniania RGBW WIFI APP Sterowania DOPROWADZIŁY Inteligentne Żarówki AC85-265V Kolorowe Magia Światła Lampy dla Domu

€ 12.78
€ 10.00
Figurka produktu
Istniejący

cechy :
zmiana koloru i sceny : Ten wifi światło ma ponad 16 milionów kolorów i i każdy kolor jest ściemniania. korzystać z " czytanie " tryb, gdy chcesz, aby przeczytać ulubione książki i wykorzystanie the “ rozrywka ” tryb podczas robienia nap lub słuchania muzyka. idealny do domu, sklep, super rynku, biuro, KTV, party, i innego oświetlenia i dekoracji.
zdalnie i kontroli grupa : kontroluje więcej niż jedna żarówka do pracy w tym samym czasie. sterować odtwarzaniem doprowadziły światła w dowolnym czasie i miejscu na świecie ze Smartfona lub tablet-Sprawdzić, czy trzeba było zapomniane, aby przełączyć swoje lampy off, zanim opuścił domu; i przełącznik je na, zanim będzie wrócić do domu. nigdy nie martw się coming home z ciemnego dom.
plan działania : Harmonogram swoje żarówki, aby włączyć lub wyłączyć na określony czas. obudź się rano, aby swoje ulubione kolory. poprawić bezpieczeństwo wewnętrzne, gdy nie są w domu przez planowania twoje światła, aby włączyć i wyłączyć.
możesz mieć 2 więcej żarówek jako jednej grupy w zależności od potrzeb dotyczących jego włączania i wyłączania, jasność, kolor i programowalny czas.
można również dzielić się żarówki sterowania do swojej rodziny.
stan szybką odpowiedź funk-istnieje tekst w app, gdy żarówka jest włączony lub off.
specyfikacja :
żarówki podstawy : E27
napięcie : AC85-265 V
watów : 7 w
Lumen : 490-600lm
źródło światła : smd2835
ilość Led : 21 leds
lekki kolor : RGBW
temperatura barwowa : pure white (6000 k)
kąt świecenia : 270 stopni
rozmiar : 60*115mm
pakiet Incldued :
1x E27 7 W RGBW WIFI Inteligentne Żarówki

Dane produktu

Nazwa marki:
Smuxi
Typ bazowy:
E27
Typ żarówki led:
Spotlight żarówki
Kształt:
Globe
Moc tolerancji:
5%
Okazje:
Salon
Napięcie:
85-265V
Temperatura barwowa:
Natura biały (3500-5500 k)
Strumień świetlny:
250-499 Lumenów
Typ artykułu:
Żarówki led
Długość:
picture

Najlepsza kategoria kwalifikowana