.

.

RONGQING 10 Zestawów/partia Maxi Alloy Emalia Jazda Kolczyki Naszyjnik Zestaw Unikalna Konstrukcja wielobarwne Koń Naszyjnik Kolczyki Komplety

RONGQING 10 Zestawów/partia Maxi Alloy Emalia Jazda Kolczyki Naszyjnik Zestaw Unikalna Konstrukcja wielobarwne Koń Naszyjnik Kolczyki Komplety

€ 22.43
€ 18.00
Figurka produktu
Istniejący

RONGQING 10 Zestawów/partia Maxi Alloy Emalia Jazda Kolczyki Naszyjnik Zestaw Unikalna Konstrukcja wielobarwne Koń Naszyjnik Kolczyki Komplety Picture Show : bierzemy wielką starannością pakowania w każdym szczegółów, aby zapewnić bezpieczny transport. wszystkie elementy zostaną zapakowane zdecydowanie. So proszę sprawdzić paczkę przed podpisaniem otrzymywać it. If został uszkodzony lub uszkodzony, można dokonać rekord z listonosza. At tym samym czasie, można zrobić zdjęcie, aby wysłać do nas, my będzie rozwiązać problem w ciągu 12 godzin. uwaga : trzymamy się organ, aby zmienić sposób wysyłki dla kupujących w zależności od logistyki przez szybki sposóbgdy nie jest zajęty sezon, nadzieję, że klienci mogą zrozumieć! oczekuje się, że do weryfikacji płatności w ciągu 24 godzin po remittence ma zostały zakończone. dołożymy whin szybki transport po sukces płatności 7 dni.
Escrow i paypal są nasze preferowane metody płatności. When można spełnić wszelkie problemy płatności, prosimy o contack nas. Thank ciebie! twoja opinia jest dla nas bardzo ważne, serdecznie zapraszamy do zostawić 5 gwiazdek i Pozytywne komentarze, gdy jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. It będzie po prostu wziąć ci tylko 1 minut. Thank ciebie tak dużo! jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę dać nam wiadomość przed opuszczać jakaś neutralnej lub negatyw informacje zwrotne. My odpowiemy tak szybko, jak widzieliśmy to. (prawie w ciągu 12 godziny) i postaramy się jak najlepiej spełniać ciebie. Thank ci kilka! dla Kolorów Mismatch : prawdziwy kolor może nieznacznie różnić się od zdjęć. This może być spowodowane przez innych powodów, takich jak ekran odbicie w monitorze, efekt świetlny i inne czynniki.
dla Rosyjskich klientów : Proszę wypełnić swoje IMIĘ i nazwisko poprawnie, spowodować, że Po ścisłej Polityki w Rosji jest dość. It jest istotne dla ciebie, aby otrzymać paczkę szybko i pomyślnie.

Dane produktu

Metal kolor:
Gold, Silver
Typ artykułu:
Zestawy biżuterii
Grzywny lub mody:
Moda
Zawarte dodatkowy element opis:
10pcs necklace,10pairs earrings
Okazje:
Party
Nazwa marki:
RONGQING
Styl:
Trendy
Metale typu:
Stopu cynku
Kształt 's wzór:
Kropla wody
Płeć:
Kobiety
Biżuteria zestawy typu:
Naszyjnik/kolczyki
Materiał:
Metal
Numer modelu:
TXX898-050
Quantity:
10Sets/lot
Color:
Gold,Silver
Weight:
29.5g/lot
Chain Length:
50cm
Packing:
Opp Bags

Najlepsza kategoria kwalifikowana