.

.

Model statku zestaw starożytnej Grecji statek Kyrenia Kyrenia była pełna rib łodzie modelu drewniane

Model statku zestaw starożytnej Grecji statek Kyrenia Kyrenia była pełna rib łodzie modelu drewniane

€ 144.87
€ 72.00
Figurka produktu
Istniejący

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU! -nasz sklep oferuje nie tylko produkty w dobrej jakości i niskiej cenie, ale również można uzyskać kreatywny manipulacyjnych zdolność, buliding na osiągnięcie z wykończenie i fajne charakterystyczne hobby.
powodów wybierając nas : doskonała drewniane materiał dla modelu zestaw, starszy akcesoria, podwójne bezpiecznym opakowaniu, twoje zadowolenie jest naszym zespołem 's misji.
This zestaw modelu musi być zbudowany przez siebie. jeśli potrzebujesz specyfikacji w Języku Angielskim, uwaga : twój adres e-mail. proszę zwrócić uwagę : producent zastrzega sobie prawo do regulacji informacje o produkcie bez powiadomienia z góry. w celu uniknięcia nieporozumień, proszę zapytać sprzedawcę przed zakupem produktu i informacje w stronie jest tylko w celach informacyjnych i nie stanowią publiczna oferta. You może mieć pewność, że uaktualniony produkt będzie lepiej i lepiej. poniższe zdjęcia pochodzą z innego modelu ekspres, coś jest lepsza. proszę być przedmiotem rzeczywistego materiał i towarów i zdjęcia są tylko w celach informacyjnych ważne Wskazówki :
1. W celu zapewnienia otrzymaniu zamówienia z podatkiem wolnego lub niższym podatku od importu,będziemy zadeklarować ją jako prezent z niską wartością, proszę, powiedz nam, co jest najlepsze ceny dla deklarowana wartość na fakturze, jeśli wszelkie opłaty przywozowe lub opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
2. A ponieważ poczta zabrania, aby wysłać cieczy, wszystkie model zestaw nie zawiera kleju i farby. nadzieję, że można zrozumieć.
3. Dla Rosyjskich Klientów, pls prosimy UŻYĆ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO (pierwszy, średnim i nazwisko) i właściwy adres (apartament Nr., ulica, miasto, Region i kraju), gdy płacisz i potwierdzenia zamówienia, w przeciwnym razie, nie można otrzymać towar!!!
4. Każda Praca Fizyczna Jest Wyjątkowa! wiernie Do Nadzieję, Że Dzielić Swoje Prace Na Naszej Stronie Internetowej! Dziękuję Bardzo (Kupujący, Który Akcji Na Zdjęciu Mogą Skontaktować Się Z Nami Za 2 dolarów Kupony Na następny Zakup)!

Dane produktu

Ostrzeżenie:
Include SharpParts, Not SuitableFor Children Under 3 Years
Płeć:
Unisex
Przedział wiekowy:
> 8 lat
Nazwa marki:
TARACS
Materiał:
Drewna
Skala:
1
Numer modelu:
Ship Model Kit 36
Typ:
Sailboat Model
Motyw:
Łodzie
Ilość rzeczy w zestawie:
Set
Material:
Wood
Color:
Wooden
Theme:
Boats
Scale:
1
Type :
Assemblage
Type1 :
Diy Educational
Age Range :
>8 years ,Grownups
Gender :
Unisex
Model Number :
Toys
Warning :
Not Suitable For Children Under 3 Years

Najlepsza kategoria kwalifikowana