.

.

Uśpienia urządzenie do masażu U kształt silikonowe poduszka do masażu mata oddychająca zimno Film poduszka do spania twarzy Spa poduszka Cradle poduszki

Uśpienia urządzenie do masażu U kształt silikonowe poduszka do masażu mata oddychająca zimno Film poduszka do spania twarzy Spa poduszka Cradle poduszki

€ 4.60
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

Dane techniczne :
Materiał : żel krzemionkowy
Rozmiar : 25*24*0.4 cm/9.84*9.45*0.16"
Kolor : niebieskiWyjaśnić :
Żel jest stałe w cieczy. Jego specjalna dotykowy jest nieporównywalny z innymi materiałami. Oddychalność, stała temperatura, owady odporność, anty roztocza, wysokiej lepkości elastyczność i wentylacji i przepuszczalności sprawiają, że rzadko substancji. Ten rodzaj materiału z bardzo podobne właściwości z ludzkiej skóry jest znany jako "sztuczne skóry". Kiedy poświęcamy pięknym nocy, aby ta poduszka, ale również sprawia specjalny wkład. To czuje się delikatne jak woda, daj nam unosić się na powierzchni, naturalnie fit głowy krzywej, niech mózgu osiągnąć najlepszy stan relaksu, stworzyć bardziej trwały słodkie głębokiego snu.
Ze względu na jego specjalne właściwości, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na utrzymanie gel. Gdy poduszka jest nie dokładnie pokryte kurzem, lub jeśli jest używany przez długi czas, możemy go wytrzeć lekko z tkaniny i wody, i uniknąć mycia wszystkie wody w procesie czyszczenia. W przeciwnym razie, to będzie zniszczyć jego właściwości fizyczne.Uwagi :
1. ze względu na inny monitor i efekt świetlny, rzeczywisty kolor rzecz może być nieco inny od koloru pokazał na zdjęciach. Dziękuję!
2. proszę pozwolić niewielkie pomiaru odchylenia ze względu na pomiarze ręcznym.1 x silikonowe poduszka do masażu
-1.39/set -4.18/pack Drop Shipping usługi.
1. nie ma ograniczona zdjęcie, aby spełnić zamówienia na co dzień.2. dla USA/kalifornia/RU wysyłki prędkość jest bardzo szybki.3. priorytet dostawy, szybka dostawa w 48 godzin.4. nie faktury lub receip lub materiały promocyjne zawarte.5. wsparcie CSV/EXCEL (większe zamówienia) dropshipping.1.Wysyłka na całym świecie.(Z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są tylko dla odniesienia.
5. usługa czas tranzytu jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

Dane produktu

Nazwa marki:
SANGEMAMA
Numer modelu:
Silicone Massage Pillow
Materiał:
Silica Gel
Rozmiar:
25*24*0.4 cm
Typ artykułu:
Zestawy toaletowe

Najlepsza kategoria kwalifikowana