.

.

50 sztuk/partia PH2.0-A 2-12 P złącze PH2.0 2mm PIN header 2.0mm 2-12 pin pins darmowa wysyłka

50 sztuk/partia PH2.0-A 2-12 P złącze PH2.0 2mm PIN header 2.0mm 2-12 pin pins darmowa wysyłka

€ 0.81
Figurka produktu
Istniejący

-2.38/lot -7.54/lot -4.98/lot -6.86/lot -2.59/lot -2.16/lot -2.78/lot pakunek zawiera : 50 sztuk PH2.0-A płatności1. akceptujemy T/T, Western Union i Money Order, najlepszym sposobem jest bezpośrednie płatności online, można wybrać samemu. jeśli chcesz inne warunki płatności proszę dać nam znać, zanim w momencie składania zamówienia.
2. Pełna płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, lub zamówienia będą nieważne lub anulowana przez system.
3. upewnij się, że masz ukończone wszystkie szczegółowe informacje, takie jak osoby kontaktowej, adres, kod pocztowy i numer telefonu podczas wypełniania twój kupującego informacji.  przesyłka1. We wyśle towar w ciągu 5 dni roboczych po pełnej zapłaty została potwierdzona. jeżeli płatność nie jest dostępna, twoje zamówienie zostanie automatycznie zamknięte.
2. kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie ubezpieczenia, problemy i uszkodzenia, które spowodowane przez służby żeglugi takich wypadków, opóźnień lub innych problemów. poza tym kupujący powinien być odpowiedzialny za wszelkie podatków i/lub opłaty pobieranej przez ich kraju. a towary zostaną Oznaczone jako " prezent " lub " próbka " dla łatwego odprawy celnej i mniej ładowania. (jeśli chcesz zadeklarować towary jak inne nazwa produktu, lub określić an wartości dla klienta, prosimy o poinformowanie nas podczas dokonywania zamówienia)zauważ : Może można wybrać " chiny Post Zwyczajne Small Packet Plus " niektórych pozycji, to post sposób nie mogą być śledzone, dostawy czas jest samo z " China Poczta Lotniczej Poczta ". Please wybrać " China Poczta Lotniczej Poczta " jeśli trzeba śledzić go!gwarancja i Gwarancja1. Wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, więc jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, można wymieniać rzeczy w ciągu jednego tygodnia i musisz skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania zakupu
2. opłata koszty dostawy nie podlega zwrotowi, a klient powinien być odpowiedzialny za wszystkie oskarżenia o powrocie i zwrotnego.3. wszystkie powrotne muszą być w oryginalnych warunkach, w tym polu i akcesoriów. mężczyźni wady nie są gwarantowane, takie jak złamane, porysowane i tak dalej.
informacje zwrotne1.

Dane produktu

Typ złącza:
PH2.0-A
Szpilki:
2 p, 3 p, 4 p, 5 p, 6 p, 7 p, 8 p, 9 P, 10 p, 11P, 12P
Wkładka Typu:
Kobiet Wkładka
Numer modelu:
PH2.0-A
Nazwa marki:
HYRMDT

Najlepsza kategoria kwalifikowana