.

.

Hurtownie-Darmowa wysyłka 10 sztuk 55*35*15mm Czarny Małe Plastikowe okno wylotowe obudowa do projektu sprzęt elektryczny

Hurtownie-Darmowa wysyłka 10 sztuk 55*35*15mm Czarny Małe Plastikowe okno wylotowe obudowa do projektu sprzęt elektryczny

€ 11.22
Figurka produktu
Istniejący

hurtownie-Darmowa wysyłka 10 sztuk 55*35*15mm Czarny Małe Plastikowe okno wylotowe obudowa do projektu sprzęt elektryczny (Made In China) opis produktu : 1, Typ : Plastikowa Obudowa Skrzyżowania 2, Zewnętrzna rozmiar : 55*35*15mm 3, Materiał : Tworzywo Sztuczne/ABS 4, waga Netto : 10g 5, Kolor : czarny produkty pokazać :
Zawiadomienie klienta :
1. w Przypadkuniemcyklientów, jesli chcesz wysyłać Fedex, pls powiedz nam swój numer EORI. bez niego, możemy tylko wysyłać dhl, Hongkong Poczta lub China Post!
2. w Przypadkurosyjskiklientów, pls powiedz nam swoje imię i nazwisko (co najmniej 3 słów), w tym imię, bliski imię i nazwisko, w przeciwnym razie Rosyjski Poczta nie wll relases paczkę i powrócić do Chin!
3. w Przypadkubrazylijskiklientów, jesli chcesz wysyłać Fedex lub DHL, pls powiedz mi swój numer CPF lub CNPJ. bez niego, zwyczaje powróci swoje towary do Chin.
4. Dla cutomers od South Amercia(takich jak Argentyna, Peru, Kolumbii, itp), jeśli u mieć numer podatkowy, to będzie zmniejszyć wiele problemów z obyczajów.
5. If u wybrać, aby wysyłać Porcelanowym Poczta (zwłaszcza Ukraina, białoruś), pls cierpliwie czekać, to jest nieco powolny, co najmniej zajmie około 20 dni. warunki korzystania z Usługi :
wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-7 dni po zakończeniu płatności.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, brokeragefees, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty :
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód.

Dane produktu

Numer modelu:
XDP04-26
Manufacturer:
Xinda
Type:
Plastic outlet box
Function:
For electrical equipment
Net weight:
10g
Color:
Black
packing:
10pcs
External Size:
55*35*15mm
Protection Level:
IP55
Model Number:
XDP04-26

Najlepsza kategoria kwalifikowana