.

.

Kreatywny Halo Linii Dot Szablony Do Malowania Scrapbooking Stamp Ciasto Dekorowanie Narzędzie Tłoczenie Papieru Karty Albumu DIY Dekoracji

Kreatywny Halo Linii Dot Szablony Do Malowania Scrapbooking Stamp Ciasto Dekorowanie Narzędzie Tłoczenie Papieru Karty Albumu DIY Dekoracji

€ 1.12
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący

Modname = ckeditor hurtownie i drop shipping są zarówno mile widziane?
do sprzedaży hurtowej, będziemy oferować zniżki lub bezpłatne ekspresowa wysyłka, który trwa tylko 5-10 dni przyjeżdżać.
dla drop shipping, możemy wysłać towar do swoich klientów bezpośrednio i wygrał 't zostawić informacje o nas, jeśli chcesz do.
w jaki sposób można śledzić moje paczkę?
można śledzić paczkę na stronie internetowej za pomocą numeru przesyłki : www.17track.net/en (skopiowane do przeglądarki, aby otworzyć)
co mogę zrobić, gdy zakup protection czas ucieka?
jeśli twój zakup protection czas ucieka, skontaktuj się z nami i możemy pomóc rozszerzyć go. więc twoje pieniądze nie pójdzie do mojego konta czy jest jakiś podatek celny?
zazwyczaj oznajmiać minimalną wartość, aby uniknąć podatku celnego. ale ze względu na różne polityki w różnych krajach, nie może być podatku celnego, które powinny być wypłacane przez kupującego. więc można zostawić wiadomość przy składaniu zamówienia o ile chcesz zadeklarować wartość. 

Dane produktu

Numer modelu:
RY-006-4
Typ:
Standardowy znaczek
Wykorzystanie:
Dekoracji
Materiał:
plastic
size1:
13x13cm

Najlepsza kategoria kwalifikowana