.

.

Plastikowe Tłoczenie tłoczenie koło zębate dla Scrapbooking DIY Photo Album Cieniowania Folderu Karty Craft Making

Plastikowe Tłoczenie tłoczenie koło zębate dla Scrapbooking DIY Photo Album Cieniowania Folderu Karty Craft Making

€ 1.65
Figurka produktu
Istniejący

tłoczenie Folder materiał : Twardy Plastik kolor : Czarny rozmiar : 10.5*15 cm sposób użycia : Scrapbooking. cieniowanie tłoczenie. opakowanie : jeden kawałek za dużo zapraszamy do DAYBREAK CRAFT FACTORY (profesjonalna, scrapbooking upiększeń, akcesoria rzemieślnicze, OEM są mile widziane) ważna uwaga Pls o Kontakt ze Mną swobodnie do Potwierdzenia Zamówienia dla wszystkich szczegółów, jeśli potrzebujesz! nasz płatności Escrow swoje Obawy Pls nie martw się o niestandardowych ładowania, będziemy oznaczyć Wartości Około 20 więctylko waite na działce z nic wspólnego!!! nasz wysyłki 1) będziemy wszelkich starań quilckly dowysyłamy outw ciągu 1-7 dni. 2)obiecał statek od Drzwi do Drzwi
3) czas na ogół jest o 7-15days Delievry do Azji, o 16-90days do innych, to zależy od miejsca docelowego. nasza severice 1) jeśli Działka zostało utracone w drodze transportu, Zwrócimy Pieniądze do ciebie.
2) wszelkie opinie pls skontaktuj się z nami, a my odpowiemy państwu w ciągu 24 godzin!
3) OEM jest mile widziane na super Najniższa Quotaion, pls o kontakt z nami. karta Backer, Swoim logo etykiety są dostępne.

Dane produktu

Nazwa marki:
Daybreak Craft
Numer modelu:
EF003
Wykorzystanie:
Dekoracji
Typ:
Embossing Folder
Materiał:
plastic
Size:
15*10.5cm
Item:
embossing folder
Usage:
shading embossing

Najlepsza kategoria kwalifikowana